Російські так звані радники во "2-го АК ЛНР" скликали термінову нараду з командирами частин та підрозділів "армійського корпусу" після знешкодження українськими воїнами розвідувальної групи в районі Бахмутської траси (Жолобок, Луганська обл.), щоб знайти "крайніх".

Про це заявив голова групи "Інформаційне опір", народний депутат Дмитро Тимчук в Facebook.

"Мета заходу – аналіз і покарання винних у "поверхневому і шапкозакидальнму відношенню" командирів до організації та проведення рейдових і розвідувальних дій на ділянках відповідальності силами розвідпідрозділів", - написав Тимчук.

За його словами, "радники" говорили про формальне ставлення до поставлених завдань з боку командирів лінійних підрозділів, а також про нецільове використання розвідпідрозділів і недостатньо ретельному доборі особового складу, частина якого або загинула, або захоплена в полон.

Двох "командирів батальйонів" поставили крайніми. Їх попередили про кримінальну відповідальність.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: курс долара до Нового року, лихо в родині Тоні Матвієнко, доля винуватця ДТП з Харкова та "гріхи" Олі Цибульської

Невакцинованим українцям заборонили ходити до туалету

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", 24 червня українські захисники знищили ДРГ противника і взяли в полон чотирьох терористів.