Відповідальність, у тому числі й кримінальна, загрожуватиме відтепер бійцям, котрі перебувають у зоні проведення антитерористичної операції,за порушення режиму перемир’я і відкритий вогонь.

Про це повідомила ТСН.

І якщо українська сторона робить максимально жорсткими правила для своїх воїнів, бойовики подібним взагалі не переймаються і продовжують стабільно порушувати досягнуті раніше домовленості.

У прес-центрі штабу АТО заявили, що протягом доби терористи вже двадцять разів відкривали вогонь. Найгарячіше було в районі багатостраждальної Авдіївки. Російські найманці з точністю до навпаки дотримуються Мінських угод і гатять по позиціях ЗСУ  із забороненого озброєння: гранатометів, крупнокаліберних кулеметів тощо.

Українські воїни з розумінням ставляться до заборони і можливої відповідальності за порушення режиму тиші, адже мова йде про безпеку дітей, які ось-ось підуть до школи. За словами командира одного з підрозділів, раніше сили АТО відповідали на кожну вогневу провокацію, але зараз цього не роблять, дозволяючи окупантам трохи "похамити". Зброю застосовують лише в тому випадку, якщо є загроза життю солдата.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в українців викликали підозру нові військові на Донбасі з блакитними пов’язками на рукавах.