Інспектор Віталій Ольхов під час судового засідання у скандальній справі Зайцевої-Дронова заявив, що водії не могли запобігти страшній трагедії, через порушення ними ж ПДР.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що саме цей інспектор проводив автотехнічну експертизу.

Так, під час судового засідання Ольхов розповів, що водійка Lexus Олена Зайцева виїхала на перехрестя, коли вже горів червоний знак світлофору і не почала попереднього гальмування. У свою чергу водій Volkswagen Геннадій Дронов не зупинився перед світлофором та почав рух на миготливий жовтий сигнал світлофору. За словами експерта "зелений" загорівся вже коли Дронов виїхав на перехрестя.

"Коли Дронов міг рухатися на дозволяючий йому сигнал, то Lexus вже не міг зупинитися. ДТП запобігти не можна було. Небезпеку створили обидва водії, коли рухалися на заборонний сигнал світлофора", - заявив Ольхов.

Експерт уточнив, що по відео не може встановити швидкість, з якою їхали учасники ДТП.

Популярні новини зараз
Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

Варто відзначити, що раніше адвокат Олени Зайцевої Олена Козир заявила, що у її підзахисної різко погіршився стан здоров'я.

Захисниця Олени Зайцевої розповіла, що дівчину "постійно турбують головні болі". При цьому в СІЗО не можуть надати необхідного лікування.

"Стан моєї підзахисної погіршується. У СІЗО, де вона знаходиться, немає відповідного обладнання та медикаментів", — розповідає Козир.

Адвокат другого обвинуваченого Сергій Перепелиця в справі про смертельну ДТП Геннадія Дронова також повідомив про певні проблеми зі здоров'ям, які у нього почали виявлятися.

"Він періодично звертається до лікарів зі скаргами на тиск і травми шиї, отримані під час ДТП", - стверджує адвокат.

При цьому журналісти припустили, що такі заяви можуть стати причиною до затягування судового процесу. На це питання відповів адвокат Дронова.

Перепелиця повідомив, що засідання у справі проходять щотижня і він вважає, що справа рухається без затримки. Адвокат Зайцевої висловила таку ж точку зору.

Крім того, Козир зазначила, що темпи розгляду такої резонансної справи навіть прискорені.

Разом з тим варто зазначити, що нещодавно звинувачену в масштабній харківській ДТП Олену Зайцеву знову побачили в лікарні, де мадам спокійно ходила без наручників, наче нічого й не сталося.

Як відомо, 20-річна підозрювана в черговий раз проходить медичний огляд через проблеми зі здоров'ям і самопочуттям в цілому. Чому Зайцева без "браслетів", пояснила її правозахисниця Юлія Козир. Адвокат підкреслила, що надягати або не надягати наручники - вирішує конвоїр.

"Стан моєї підзахисної погіршується. В СІЗО, де вона перебуває, немає відповідного обладнання і медикаментів. Її постійно турбують головні болі", - заявила вона.

Адвокат сімей загиблих Лариса Матвєєва зазначила, що сказати точно, коли оголосять вирок, поки що не представляється можливим.

"Важко сказати, коли буде оголошено вирок, але, на жаль, в найближчий місяць це, гадаю, не відбудеться", - сказала правозахисниця.

Зайцева розповіла про момент ДТП

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у справі Зайцевої спливли містичні дивацтва.