Олена Зайцева, яка є головною підозрюваною у справі про смертельне ДТП на Сумській у Харкові була помічена на вулицях рідного міста. Відповідні фото з'явилися в соціальних мережах.

Зайцева сиділа на лавочці біля Центральної клінічної лікарні №5. Поруч з нею була конвойна і подруги. Реакція місцевих жителів не змусила себе чекати.

"Вона не буде сидіти, це вже ясно. Ось вам і правосуддя. Тільки помститися самим", "Як-то по-тихому відбуваються процеси по цій справі. Або не проходять?", - обурюються користувачі мережі.

В Обласній прокуратурі пізніше підтвердили, що Зайцева дійсно покидала стіни СІЗО – обвинувачену возили в клініку. Прес-секретар прокуратури Віта дубовик повідомила, що 26 червня дівчина в супроводі конвою відвідала клініку. Після лікарні вона знову була повернута в СІЗО.

Популярні новини зараз
Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі Парамедик розповіла про те, як ставляться до жінок у армії: "Для їх ока це нормально" Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один Боксера-путініста, який підтримав убивство дітей України, наздогнала карма: родина різко зменшилася
Показати ще

Зайцева проходить обвинуваченою у справі про смертельне ДТП, скоєне у жовтні 2017 року в Харкові. На червоне світло автомобіль проїхав перехрестя і на величезній швидкості вилетів на тротуар і перекинувся. У результаті страшної аварії загинуло 6 осіб, а ще 6 отримали серйозні травми.

У справі про аварію, яка забрала життя шістьох людей намічається розв'язка, і вона мало кому сподобається. Як зазначає вбита горем жінка, все було зрозуміло з самого початку, коли 20-річну винуватицю аварії постійно намагалися "відмазати", відвести провину і знайти будь-які лазівки, щоб поліпшити її ситуацію.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Олена Зайцева, головна підозрювана у справі про смертельне ДТП в центрі Харкова, не сидить за ґратами, доак були впевнені українці. Дівчина перебуває в одній з харківських лікарень, а саме на території п'ятої центральної клінічної лікарні.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише спільнота "Харків City" і прикріплює до публікації фотодоказ.