Якщо ви думаєте, що розрив відносин боляче переживає тільки прекрасна половина, то помиляєтеся: чоловіків також можна образити. Але якщо ви хочете залишитися друзями, то краще добре подумайте, як сказати складні, але потрібні слова.

Американські вчені з університету Бригама Янга зробили висновок, що глибоко ранити людину можна тоді, коли ви самі нервуєте. Тому краще заспокойтеся перед тим, як почати важливий діалог.

У перші десять хвилин так званої "останньої вечері" (краще провести день саме так), запитайте кілька несуттєвих речей, не переводьте стрілки одразу на те, що між вами відбувається.

Але якщо ви реально готові, то неприємні новини краще не відтягувати на потім. Чоловіки цінують відвертість і прямоту, тому не пом'якшуйте деталей, але спробуйте ні в чому його не звинувачувати. Пам'ятайте: колись це був ваш вибір.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Взагалі фразу "давай розійдемося", або "я йду від тебе" краще не казати взагалі. Замініть, приміром, на "нам треба поговорити" – всього кілька секунд, але дочекайтеся потрібної реакції. Зазвичай співрозмовнику так буде легше сприйняти ситуацію і бути максимально коректним із вами.

Дивіться: як покращити стосунки

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені з'ясували наслідки відмови від сексу.