Повідомлення про замах на народного депутата від Радикальної партії Ігора Мосійчука миттю облетіло соціальні мережі. Українці не обійшли увагою цей інцидент та прокоментували його.

Однак, у своїх постах користувачі були вельми скептичні. Більшість дописувачів висловила думку, що це просто "тупий піар партії невдах з нульовим рейтингом".

Дехто з фоловерів не погребував і чорним гумором, написавши, що Мосійчук міг би уникнути поранення, якщо б сів за хабар.

В загальному, українці досить негативно висловились про самого нардепа, а дехто навіть пошкодував, що замах не вдався.

Популярні новини зараз
Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Весняна індексація торкнеться не всіх: хто може навіть не сподіватися Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
Показати ще