Рівно чотири роки тому, 21 липня 2014-го, Україна звільнила окуповане терористами "ДНР" місто Торецьк (до 2015-го - Дзержинськ).

Про це зазначив волонтер Роман Синіцин на власній сторінці у Facebook.

Крім того він поділився унікальними фото, знятими під час визволення населеного пункту.

"Пам'ятаю, дзвоню типу "Заберіть же передачу в Ізюмі на "Новій пошті", п'ятий день лежить" або щось таке, а у відповідь "Так ми тільки з бою вийшли, сім годину нас єб**или танками, згоріло все на**й, завтра в новинах побачиш, але ми це... Дзержинськ взяли", - згадав Синіцин.
Нагадаємо, Торецьк був захоплений терористами "ДНР" 15 квітня 2014 року. Для його звільнення було залучено два загони українського спецназу - 73-й окремий морський центр спеціального призначення ВМСУ і Окремий центр Сил спецоперацій ЗСУ.

Варто відзначити, що зовсім нещодавно українські бійці дали серйозну відсіч бойовикам на Донбасі і за тиждень їм вдалося ліквідувати 27 терористів, ще 26 отримали поранення.

Але, на превеликий жаль, при цьому, в результаті обстрілу загинули дев'ятеро бійців ВСУ, ще 11 отримали поранення.

Найбільше бійців ВСУ загинули в День Конституції України. У результаті важких боїв були вбиті четверо українських військових, двоє потрапили в лікарню. Вогнем сили ООС знищили дев'ять бойовиків.

Також, що особливо важливо, на цьому тижні українські військові звільнили селище Золоте-4 Луганській області (раніше — Партизанське). Волонтер Роман Доник розповів, що активна фаза визволення Золотого-4 йшла три тижні. Селище знаходиться безпосередньо на лінії зіткнення.

"Близько 300 місцевих жителів, з яких майже 40 дітей шкільного віку, які щодня змушені були відчувати на собі всі принади "сірої зони". Відсутність медичного і соціального забезпечення, органів влади. Щоденні огляди і перевірки на блокпостах. І, звичайно, відсутність впевненості в завтрашньому дні", — пише волонтер.

Крім того, волонтер Юрій Мисягин повідомив, що "третя сила" знищила ще один передових опорних пунктів терористів на Бахмутке.

"У зоні відповідальності 53-ї бригади на Сєвєродонецькому напрямку, невідомі "птурщики" з відстані 2200 метрів, з одного пострілу знищили передовий опорник сепаратистів. Пташка запорхнула прямо в гніздо", — зазначив він.

Вже на околиці Горлівки: українці зайняли позиції бойовиків та захопили полонених.

Нагадаємо, українські воїни зробили неможливе.

Як повідомляв "Знай.ua", український боєць загинув в пекельному бою на Донбасі.

Також "Знай.ua" писав, що донецькі бойовики лінчували свого головоріза.