З осені 2017 року вартість орендованої нерухомості збільшилася на 20%. У той же час авторитетне видання Bloomberg назвав Київ містом із найменш доступним житлом серед економік, що розвиваються. В середньому це було 609 дол. Про це повідомляє ТСН.

Найкращим співвідношенням між середньою зарплатою в регіонах і вартістю оренди квартир виявилося в Полтаві, Житомирі та Кам'янці-Подільському. Найгірша різниця в столиці.

Ріелтор Юлія Смирнова розповіла, що всі аксесуари, які можуть стояти у квартирі, не стільки для комфорту, скільки для заробітку. Це може бути в будь-якій квартирі незалежно від міста, району або якості ремонту.

За такі квартири в Києві можуть просити більше 22 тисяч гривень за місяць проживання. Вартість таких комфортних приміщень однакові для Києва, Одеси і Харкова.

Середній мінус буде коштувати однаково в містах-мільйонниках приблизно шість тисяч гривень. На такі квартири існує високий попит. Люди їдуть у пошуках роботи, а жити десь треба. І цим вдало користуються власники квартир. Зараз абсолютно вся орендна нерухомість зосереджена в одних руках. Точніше, рук багато, але все житло, яке зараз здається, належить приватникам, говорить генеральний директор агентства нерухомості Олена Биберова.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

В цю гру без правил хоче втрутитися держава. Виявляється, в Україні взагалі не існує окремого закону, який би регулював відносини між власниками квартир та орендарями. Неважко зрозуміти, що там все крутиться навколо особистих домовленостей, тому що ніхто не хоче віддавати зайву копійку брокерам і платити податки. Новий законопроект повинен вивести ринок на світло.

Ідея така: в Україні будуть будувати цілі державні будинки під оренду квартир. А переваг буде стільки, що всі наймачі швиденько кинуться від приватників і будуть орендувати квартири легально у держави. Щоб утримати клієнтів, власники квартир будуть вимушені або зменшити плату або покращити умови. Тільки зараз картина є малоймовірною.

По-перше, в державі нікуди не поділася корупція, яка перетворить будь-яку ідею на хабарі чиновникам. По-друге, у держави немає грошей на такий проект. По-третє, вона намагається вторгнутися на територію, де останнє слово належить громадам і мерам, які побояться злити своїх виборців. Тому все ризикує закінчитися просто новим податком і черговим підвищенням цін.

Нагадаємо, у Києві зник відомий психолог, яка спеціалізувалася на роботі з важкохворими українцями.

Крім того, в Києві по вул. Героїв Дніпра загорілася багатоповерхівка. В результаті пожежі загинув чоловік.

Дивіться сюжет про квартири

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", пенсіонер РФ показав смердючу національну ідею.