Питання отримання субсидії на оплату комунальних послуг стає актуальнішим ближче до опалювального сезону. Серед іншого, її отримання буде залежати і від доходу сім'ї, яка претендує на знижку.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

При цьому конкретної суми, яка завадила б отримати субсидію, не існує. Повідомляється, що в кожному випадку питання отримання субсидії вирішується індивідуально.

Наприклад, якщо в сім'ї двоє осіб, а доходи складають 20 тисяч гривень, то субсидію вони, швидше за все, не отримають. Однак якщо спільний дохід сім'ї з 5-7 осіб становить ті ж 20 тисяч гривень, то отримати знижку цілком реально.

Популярні новини зараз
Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Існує єдина формула розрахунку, яку застосовують для вирішення питання щодо надання субсидії.

Середньомісячний дохід сім'ї на кожного члена сім'ї прирівнюється до прожиткового мінімуму. На підставі цих даних обчислюється відсоток платоспроможності всієї родини.

Навіть якщо людина живе сама і отримує 20 тисяч гривень, вона може звернутися за субсидією. Використовуючи формулу, її платоспроможність буде оцінена приблизно в 80%.

Сім'я з 6 чоловік з таким же рівнем доходу буде мати відносно набагато менший відсоток платежу. Саме вони, швидше за все, отримають знижку на оплату комунальних платежів.

У червні 2018 року розмір середньої субсидії по Україні знизився на 38,9% і склав 100,7 гривень порівняно з анаолгичным періодом в 2017-м У цілому за минулий місяць субсидії отримав 1 мільйон 609,2 тисячі домогосподарств.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної служби статистики.

Нагадаємо, субсидия в Україні 2018: як розрахувати квартплату і отримати пільги.

Як повідомляв Знай. ua, нові правила прописки українців залишать без основних прав і пільг: повний список.

Також Знай. ua писав, що оформити субсидію в 2018 році: експерт відповів на головні питання.