Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів розповів під час підсумкової прес-конференції про зростання реальних зарплат в Україні у 2017 році.

"Зростання реальної заробітної плати за січень-жовтень 2017 року становить 18,9% в порівнянні з відповідним періодом минулого року", - сказав Кубів.

За даними Мінекономрозвитку, інфляція за січень-листопад становить 12,5%. При цьому, за словами Кубіва, українська економіка може показати 6-8% зростання.

"Економіка України зростає другий рік поспіль. У третьому кварталі зростання ВВП склало 2,3%. На наступний рік ми прогнозуємо зростання на 3%, хоча Moody's дає зростання 3,5%. Ми повністю підтримуємо такі позитивні прогнози, і переконані, що зростання економіки може бути 6-8%", - додав віце-прем'єр.

Зазначимо, що статистичні дані про зростання реальної зарплати в Україні можуть не відображати реального стану справ для більшості населення, особливо якщо зарплати ростуть переважно у людей з високим рівнем доходу.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Дивіться: прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у 2018 році українці в середньому мають заробляти по 10 тисяч гривень

Як повідомляв портал "Знай.ua", після російської окупації Криму, "влада" півострова підняла місцевим жителям зарплати. Але ейфорія тривала недовго і через деякий час оклади різко урізали.