Затриманий путінський найманець вивалив на камеру брудну білизну бойовиків

поділитись
Він розповів про свої "образи"

Українські військовослужбовці затримали на лінії розмежування в зоні АТО чоловіка, який служив у рядах бойовиків незаконного збройного формування "ДНР" механіком-водієм. Відео допиту оприлюднило Військове телебачення на YouTube.

"Днями українські військовослужбовці, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення, затримали чергового бойовика російсько-окупаційних військ. Ним виявився раніше судимий, Вяльшин Руслан Ахметович, 1981 року народження", - йдеться в повідомленні.

Чоловік заявив, що він родом із тимчасово окупованої Макіївки. У 2015 році пішов до місцевого "військкомату", щоб вступити в ряди терористів.

"Перше місце служби - 9 полк, вогнеметний взвод, механік-водій, село Безіменне", - розповів Вяльшин.

За його словами, в рядах "ДНР" він ходив у караули, ремонтував машини, охороняв їх разом з озброєнням, у загальній складності служив до 6 січня 2016 року.

Після цього він вирушив на заробітки до окупованого Криму, де його "киданули", і, повернувшись на Донбас, знову відправився до "військкомату", де його направили в так званий "11-й полк" механіком-водієм.

Як розповів затриманий, "зарплата" найманців становить 15 тис. руб. 

Нагадаємо, велика польська компанія Wtorplast готується подавати позов до журналу "Новий час" і автору скандального матеріалу про корупційні схеми закупівлі БМП, де також фігурував народний депутат Сергій Пашинський.

Компанія хоче захистити свою ділову репутацію. Вона оцінює збитки у більш ніж мільйон чи півтора мільйона євро, що залежить від виконання контракту.

За словами Шевчука, після публікації розслідування ліцензія компанії Wtorplast опинилася під загрозою. Як наголошується, вона використовується для експорту техніки не тільки в Україну, але і Казахстан, Ірак, США і Чехію.

Адвокат розповів, що міжнародні партнери вже звернулися до Wtorplast із проханнями прояснити репутаційні ризики скандалу. "Ми надали пояснення міжнародним контрагентам компанії", - додав Шевчук.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", під вогнем путінських "Градів" загинув український герой.

Автор матеріалу: 
Анна Веретенникова
Теги: 
бойовики, "ЛДНР", відео
Проживання в маленькому просторі може негативно позначатися як на фізичному, так і на психічному здоров'ї людини
0
0
05:50 14.08.2018
Прогноз погоди від народного синоптика Наталки Діденко.
0
0
03:10 14.08.2018
Його подальшу долю визначить суд
0
0
02:30 14.08.2018
В області все ще не демонтували зображення Леніна, Сталіна, а також серпа з молотом
0
0
01:50 14.08.2018
Вся знайдена атрибутика на законодавчому рівні заборонена в Україні
0
0
01:30 14.08.2018