Поліція затримала головного редактора великого українського видання "Страна.uа" Ігоря Гужву.

Відповідною інформацією поділився Генеральний прокурор України Юрій Луценко в Facebook.

"Добрехався, нарешті, до правди. За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис. дол. за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика", – написав Луценко.

Він зазначив, що у слідства є аудіо- та відеодокази. В коментарях Луценко відповів на питання користувача, який запитав: "Невже Гужва втратив інстинкт самозбереження, щоб самому вимагати?" – "Вимагання не хабар". Це, за його словами, різні статті Кримінального кодексу.Тим часом, сам головний редактор видання прокоментував "Українським новинам", що кримінальну справу було сфальсифіковано після критичної публікації про народного депутата від фракції "Радикальна партія" Дмитра Лінька.

Популярні новини зараз

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще


Він розповів, що кілька місяців тому приходили люди нардепа та запропонували 20 тис. доларів за створення матеріалу. За словами Гужви, журналісти відмовилися це робити.


Як повідомляв портал "Знай.uа", у 2015 році, коли Гужва володів медіа-холдингом "Вести", газету звинуватили у поширенні російської пропаганди. За рік до цього, в його офісі знайшли 1,5 мільйона гривень.