Канівська газета вийшла з антисемітським заголовком на першій сторінці

У Каневі на Черкащині місцева газета "Час пік" вийшла з антисемітським гаслом. Про це повідомляє Обозреватель.

Так, на першій шпальті можна прочитати: "Вовком хай завиють м_скали, а ж_ди заверещат як свині! Нині свято на моїй землі! - Паска йде по Україні!".

Фото газети публікує на своїй сторінці у Facebook глава Українського єврейського комітету (УЄК) Едуард Долінський.

"Головний редактор громадсько-політичного тижневика Андрій Зелененко. Неправильні літери я прибрав, щоб уникнути бана", - уточнив він.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

Стоцька і Кіркоров знову разом? Колишній Пугачової видерся до рудої бестії: ″Моя дівчинко″

П'яний тернополянин розпустив руки в автобусі, кондуктор тільки зойкнула - "Ви не поїдете"

Показати ще

Каневская газета "Час пик" вышла с праздничным лозунгом: "Волком пусть завоют м_скали, а ж_ды заверещат как свиньи!...

Posted by Eduard Dolinsky on Wednesday, 18 April 2018

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Одесі невідомі зробили антисемітські написи на цілому ряді будівель, які хоч якось стосуються єврейської тематики.

Вандали почали з приміщення обласного архіву, де раніше була синагога. Нещодавно його зібралися передати на утримання єврейській общині "Хабад Шомрей Шабос".

Залишали на стінах переважно фашистські символи і образливі слова. Такі з'явилися на вході в Музей Голокосту на Великій Арнаутській, і Бродський синагозі (вулиця Жуковського), біля музею Голокосту і пам'яті жертв фашизму на вулиці Малій Арнаутській і будівлі Єврейського культурного центру "Бейт Гранд" на вулиці Тираспольській.

Серед написів були і такі: "Перший тост за Голокост", "Геть жидів", "Україна для українців".

Нагадаємо, директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що прем'єр Польщі намагається в суперечці з Ізраїлем показати українців великими антисемітами, ніж поляки. До речі, нещодавно Матеуш Моравецький поставив Богдана Хмельницького в один ряд з Гітлером, що також викликало обурення українців.

"Мене дивує, скільки уваги польські політики приділяють оцінками історії, тим більше – української історії. Я думаю, що політикам варто більше займатися справжнім, справжнім своєї країни Польщі і справжнім польсько-українських відносин. Переконаний, що такого роду радикальні оцінки щодо українських історичних діячів навряд чи будуть сприяти нормальним польсько-українським відносинам", - сказав В'ятрович.