Згідно з новим законом про реінтеграцію Донбасу, АТО скасовується за рішенням першого заступника голови СБУ, а заходи щодо забезпечення національної безпеки вводить рішення президента України.

Про це розповів нардеп від Блоку Петра Порошенка, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Винник.

Винник підкреслив, що відтепер говорити про заміну АТО на Операцію Об'єднаних сил некоректно, оскільки Антитерористичні заходи і дії щодо забезпечення національної безпеки можуть відбуватися одночасно.

"АТО здійснює Антитерористичний центр на підставі закону про боротьбу з тероризмом, тому щоб припинити АТО, необхідне відповідне рішення першого заступника глави СБУ, який відповідає за боротьбу з тероризмом", - заявив депутат.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

Слава Камінська пірнула в одних трусиках і ледь втримала груди рукою: "Не холодно?"

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

Тепер, щоб в Україні розпочались заходи щодо забезпечення нацбезпеки, наступним кроком буде затвердження відповідного рішення президентом Петром Порошенком.

Війна на Донбасі. Життя з нуля в чужих краях

Як повідомляв портал "Знай.ua", після набуття чинності закону про реінтеграцію Донбасу, тепер офіційно вважається, що російська окупація є незаконною, скільки б вона не тривала, а тому не дає РФ ніяких прав на українські території.