Рішення про можливе припинення антитерористичної операції на окупованому Донбасі залежить виключно від вищого військово-політичного командування України. Тільки воно може видати відповідний наказ.

Про це повідомив представник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передає "УНІАН". Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в Україні необхідно завершити антитерористичну операцію. Він додав, що потрібен новий формат, який дозволить захистити країну в гібридній війні з Росією.

"Рішення про завершення АТО приймають не в Генеральному штабі, є вище військово-політичне керівництво країни, яке приймає таке рішення. Генеральний штаб відповідно до своїх повноважень планує і проводить військові операції, а не здійснює прийняття такого рівня рішення", - заявив він.

Селезньов заявив, що у нього немає даних щодо того, чи інформували Генштаб ЗСУ про можливе завершення АТО. Він додав, що подібні обговорення ведуться на рівні "керівник РНБО - керівник Генштабу".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в США активно дискутують на тему поставок детального зброї в Україні.

Популярні новини зараз
Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще