Міністр оборони США Джеймс Меттіс під час нещодавнього візиту до України з нагоди святкування 26-ї річниці Дня Незалежності не оминув увагою українських військових. Він привіз для ЗСУ спеціальне обладнання.

Про це повідомив Спеціальний представник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю телеканалу "Прямий". Він зазначив, що міністри оборони під час офіційних візитів ніколи не приїжджають без подарунків. 

Інтерв'ю Курта Волкера "Прямому"

Таке інтерв'ю мало б вийти на CNN або BBC. Розмова, яка пояснює ставлення США до України та Росії і дає відповідь на питання, чи буде Україна в НАТО. Але воно вийшло на «Прямому». Дивіться ексклюзивне інтерв'ю Андрія Пальчевського з спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером.

Posted by Телеканал "Прямий" on Saturday, 26 August 2017

"Так, я згоден з тим, що міністри оборони не приїжджають "з порожніми руками". Міністр оборони (Джеймс Меттіс – ред.) привіз певне оборонне обладнання для української армії", – розповів спецпредставник США.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Волкер наголосив, що відновлення суверенітету України має проводитися з допомогою систем безпеки країни. Владі, за його словами, необхідно говорити про те, як мають жити люди на сході України. Нинішню ситуацію на Донбасі спецпредставник США називає дуже драматичною.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Німеччині вважають, що приїзд очільника Пентагону до України може мати у подальшому негативні наслідки.