Жителька Чернівців Ніна Заболотна робить природні арт-об'єкти, одягаючи дерева в різнобарвні в'язані шарфики.

Про це повідомляє ресурс Сегодня.

Вперше жінка "одягнула" дерево у дворі під своїм вікном. Робила це вночі, бо не знала, що про неї подумають сусіди.

"Я не знала зрозуміють мене, чи не зрозуміють. Я зробила одне дерево, а вранці дивилася як люди реагують. Людям подобалося, вони підходили фотографувалися, діти посміхалися, підходили і ручками чіпали, думали, що це пофарбовані, а це тепленьке, тканина" , - говорить майстриня.

Справа, якою займається Ніна належить до вуличного мистецтва. Вона називається - ярм-бомбінгом. Жінка переконує, що в цьому немає нічого складного.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

"Це старі речі, які вже не потрібні, старі шарфики. Просто відрізаю, комбіную, заміряючи дерева, сшиваю, а потім сшиваю на деревах і все", - запевняє вона.

Вперше такий стріт-арт зробили в Сполучених Штатах ще 15 років тому. Вуличні майстри обв'язують не тільки дерева, їхня фантазія пішла набагато дальше й дісталась пам'ятників, стовпів і навіть телефонних будок.

Ніна ж також не хоче зупинятись лише на деревах, а планує додати фарб на дитячих майданчиках і на алеях.
"Взимку це затишок і тепло. Для дітей це посмішка, розвиває в них фантазію, а дорослі починають мислити більш креативно. І я дарую людям позитив", - говорить художниця.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що двір у центрі Харкова став острівцем стріт-арту.