У п'ятницю, 30 березня, ректор НМУ імені Богомольця Катерина Амосова звітуватиме в МОЗ про роботу університету у 2017 році. Нагадаємо, що попередньо заслуховування мало відбутися минулої п'ятниці, проте було перенесено через хворобу ректорки.

Нещодавно між міністерством та медичним ВИШем спалахнув скандал через відмову НМУ брати участь у корупційних схемах чиновників МОЗ та Центру тестування. У результаті здача студентами іспиту "Крок" була зірвана, Амосова відсторонена від посади, а в університеті, за класикою жанру, висадився десант перевіряючих.

Після довгих переговорів та втручання урядовців вищого рангу конфлікт вдалося локалізувати. Університет, не порушуючи законів (як того вимагали в МОЗ), уклав договір з Центром тестування, а студенти отримали можливість здати іспит.

"В цьогорічних умовах широкої публічності звітування, вважаю гарною нагодою можливість показати здобутки університету і надати відповіді на запитання напередодні вступної кампанії, а також, якщо вдасться, порушити тему університетських клінік", - написала у своєму Фейсбуці
Катерина Амосова.

Хоча анонсована МОЗом "широка публічність звітування" викликає у журналістів, які працюють по медичній темі, лише посмішку. Зала для заслуховування занадто мала для того, щоб вмістити усіх бажаючих. "Незручна" преса може просто не потрапити всередину через брак місць.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Показати ще