Плачевною назвав ситуацію у сфері фінансування заходів з розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу оглядач Дмитро Менделєєв.

У статті "Наказано вичавити ..." для тижневика "Дзеркало тижня. Україна" він говорить, що мантри чиновників про необхідність реформування ОПК стали настільки повсякденним явищем, що замінили собою реальність. І вона має дуже мало спільного з намальованими перспективами.

Зокрема автор звернув увагу на той момент, що, за найскромнішими оцінками, нині в державі не виробляється 80% радіоелектронної елементної бази, яка використовується для створення високотехнологічної військової техніки та озброєння.

Через брак фінансування вітчизняні підприємства не можуть освоїти виробництво лопатей для вертольотів, надвисокочастотних приладів для РЛС протиповітряної оборони і зенітно-ракетних комплексів. Про це говориться останні три роки, але перспективи, як і раніше, є дуже туманними.

Менделєєв додає, що ці питання в Державній програмі реформи і розвитку ОПК до 2021 року опинилися поза увагою Кабміну.

Популярні новини зараз
Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Вже з заморозками: прогноз погоди на жовтень Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українську армію поступово переводять під стандарти НАТО. Чиновники з Міноборони вже відзвітувалися про перші кроки в цьому напрямку.