В окупованому Криму гаряче обговорюють так звану "реконструкцію" в Євпаторії. Мова йде про будівельниі роботи на набережній Терешкової, які перетворили місце прогулянок в небезпечну зону. Крім того, городяни побоюються, що одна з місцевих визначних пам'яток ризикує втратити свій звичний вигляд.

"Суцільна будівництво в історичній частині міста. Тепер зрозуміло,нам у черговий раз за реконструкцію набережної видадуть оздоблювальні роботи з новими "хатинками" на березі", – констатують євпаторійці.

Як повідомлялося, в окупованому Криму триває знищення дитячих таборів, розташованих на "ласих" ділянках біля моря. За інформацією місцевих блогерів, на черзі оздоровчий табір "Батьківщина світу" у Береговому під Феодосією.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Каменських нарешті показала дитину - дівчинка її копія, Потап щасливий: "Люблю обох"

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

Потап дістав свій довгий і рожевий перед Каменських в бікіні: "Щоб його розважали"

Показати ще

"Ось що планують: готельний комплекс "Феодос". На території села Берегове. Розробники проекту зазначили, що "лише поодинокі турецькі готелі можуть похвалитися кращим". Окрасою Феодосії на першій береговій лінії. Комплекс, побудований приблизно в сотні метрів від берега буде об'єднаний з пляжем допомогою критої галереї. При цьому благоустрій прибережної зони не передбачає яких-небудь забудов. Скажіть, простий питання кримської влади: чому ви можете тільки знищувати і продавати за копійки наше надбання?", – зазначив Таліпов.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як живеться людям в окуповоному Криму.