Жалюгідне видовище: "реконструкція" кримського курорту доведе вас до істерики

поділитись
Набережна Терешкової перетворилася на руїни

В окупованому Криму гаряче обговорюють так звану "реконструкцію" в Євпаторії. Мова йде про будівельниі роботи на набережній Терешкової, які перетворили місце прогулянок в небезпечну зону. Крім того, городяни побоюються, що одна з місцевих визначних пам'яток ризикує втратити свій звичний вигляд.

"Суцільна будівництво в історичній частині міста. Тепер зрозуміло,нам у черговий раз за реконструкцію набережної видадуть оздоблювальні роботи з новими "хатинками" на березі", – констатують євпаторійці.

Як повідомлялося, в окупованому Криму триває знищення дитячих таборів, розташованих на "ласих" ділянках біля моря. За інформацією місцевих блогерів, на черзі оздоровчий табір "Батьківщина світу" у Береговому під Феодосією.

"Ось що планують: готельний комплекс "Феодос". На території села Берегове. Розробники проекту зазначили, що "лише поодинокі турецькі готелі можуть похвалитися кращим". Окрасою Феодосії на першій береговій лінії. Комплекс, побудований приблизно в сотні метрів від берега буде об'єднаний з пляжем допомогою критої галереї. При цьому благоустрій прибережної зони не передбачає яких-небудь забудов. Скажіть, простий питання кримської влади: чому ви можете тільки знищувати і продавати за копійки наше надбання?", – зазначив Таліпов.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як живеться людям в окуповоному Криму.

Автор матеріалу: 
Дарья Шитикова
Теги: 
Крим, Євпаторія, набережна, руїни
Жителі міста приємно здивуються цьому
0
0
02:11 22.06.2018
Саме ці продукти дозволять поповнити ваші енергетичні ресурси та у той же час не гладшати
0
0
01:30 22.06.2018
Слід серйозно поставитися до прогнозу
0
0
00:12 22.06.2018
Лікарі зафіксували вже другий смертельний випадок
0
0
23:10 21.06.2018