Жалюгідне видовище: "реконструкція" кримського курорту доведе вас до істерики

поділитись
Набережна Терешкової перетворилася на руїни

В окупованому Криму гаряче обговорюють так звану "реконструкцію" в Євпаторії. Мова йде про будівельниі роботи на набережній Терешкової, які перетворили місце прогулянок в небезпечну зону. Крім того, городяни побоюються, що одна з місцевих визначних пам'яток ризикує втратити свій звичний вигляд.

"Суцільна будівництво в історичній частині міста. Тепер зрозуміло,нам у черговий раз за реконструкцію набережної видадуть оздоблювальні роботи з новими "хатинками" на березі", – констатують євпаторійці.

Як повідомлялося, в окупованому Криму триває знищення дитячих таборів, розташованих на "ласих" ділянках біля моря. За інформацією місцевих блогерів, на черзі оздоровчий табір "Батьківщина світу" у Береговому під Феодосією.

"Ось що планують: готельний комплекс "Феодос". На території села Берегове. Розробники проекту зазначили, що "лише поодинокі турецькі готелі можуть похвалитися кращим". Окрасою Феодосії на першій береговій лінії. Комплекс, побудований приблизно в сотні метрів від берега буде об'єднаний з пляжем допомогою критої галереї. При цьому благоустрій прибережної зони не передбачає яких-небудь забудов. Скажіть, простий питання кримської влади: чому ви можете тільки знищувати і продавати за копійки наше надбання?", – зазначив Таліпов.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як живеться людям в окуповоному Криму.

Автор матеріалу: 
Дарья Шитикова
Теги: 
Крим, Євпаторія, набережна, руїни
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Тисячі жителів залишилися вдома, тому що банально не змогли дістатися до роботи і навчання
0
0
15:51 19.03.2018
Українські військові взяли в полон росіянина
0
0
15:43 19.03.2018
Покійний неодноразово натякав на утиски, але до нього не прислухалися
0
0
15:20 19.03.2018
У соцмережах активно діляться записами
0
0
14:35 19.03.2018