В одному із покинутих будинків на Київщині правоохоронці знайшли цілий арсенал боєприпасів.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Головного управління Національної поліції в Київській області.

Цілком таємно замість металобрухту їх збирала 38-річна жінка. До здачі у місцевий пункт прийому вона зберігала їх у сусідньому приміщенні, де давно ніхто не жив.

Власниця напіврозваленого будинку на даний час знаходиться за кордоном і навіть не підозрює, який схрон там влаштували: близько трьох тисяч набоїв калібру 7,62, 2 заряджені РПГ-22, 2 РГД, 9 запалів УДЗ та 3 сигнальні набої 40 мм.

Всі знахідки відправили на експертизу, а за фактом справи відкрили кримінальне провадження. Жінці інкримінують незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться "Шара" закінчилася: в Україні можуть зняти мораторій на підвищення тарифів на комуналку Пенсіонерам підвищать виплати залежно від віку: кому і скільки додадуть
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Львівщині знайшли схрон боєприпасів часів Другої світової війни.