У Києві жінка розбила скляні двері в банку, щоб погрітися біля батареї.

Як повідомляє прес-служба столичної поліції, їм надійшло повідомленні, що на проспекті Перемоги хтось розбив двері в банк. На місці події правоохоронці затримали 39-річну жінку, яка не має певного місця проживання.

"Правоохоронцям зловмисниця пояснила, що їй стало холодно на вулиці, тому вона розбила каменем скляні двері фінансової установи, щоб погрітися біля батареї", - вказується в повідомленні копів.

Зараз копи вирішують питання про правову кваліфікацію події.

Популярні новини зараз
ПриватБанк без попередження блокує рахунки Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

У Києві розгромили Сбербанк.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що біля розважального закладу з досить дивною назвою "Молоко" розгорілася справжня словесна перепалка між дівчиною і хлопцем. Останній, недовго думаючи, вирішив "відправити в нокаут" свою опонентку.