Створити родину, де пануватиме затишок та взаєморозуміння, мріють всі жінки.Тільки от власною неправильною поведінкою саме вони здатні зруйнувати все, що так довго планували.

Як показує практика, формування особистості в родині можливо тільки тоді, коли ви маєте змогу розвивати власні здібності, вподобання, а не стояти на місці. Так трапляється, якщо прекрасна половина приміряє на себе чоловічу роль, повідомляє Clutch.

Щоб уникнути скандалів та не перетворитися на "білку у колесі", варто запам'ятати головні табу у стосунках:

Не беріть на себе забагато

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Це, до речі, головний принцип йоги – тільки те, що під силу, і нічого більше. Якщо чоловік не стане опорою, а ви не будете просити допомоги, через кілька років пошкодуєте. Не просто ж так кажуть: "жінка повинна бути шиєю" – задавайте йому тон, направляйте у правильне русло, але не приймайте ключових рішень.

Не повторюйте помилок батьків

Справді, мама,яка може все, для малечі – справжнє щастя. Але з часом до цього звикають і ваші діти, і чоловік. Починають користуватися ситуацією. Син чи донька колись виростуть, не забувайте. І почнуть брати із вас приклад, не знаючи ні слова про особисту відповідальність у власній родині.

Уникайте ліні, не давайте лінуватися коханим

Дуже довго "тягнути лямку" не вийде. Минуть місяці і ви помітите перші проблеми зі здоров'ям. Найбільш страждають жінки-трудоголіки від важкості у плечах, болю у спині та не можуть справитися із постійними мігренями. Тому перш ніж взяти на себе чоловічі обов'язки, подумайте: чи варто відбирати у нього азарт та силу, подаровану природою, чи можливо краще залишатися слабкою, але щасливою? Відповідь очевидна.

Дивіться: Чого жінкам не слід робити у стосунках з чоловіками

Як повідомляв портал "Знай.ua", психологи розповіли, які фрази руйнують стосунки.