Минуло два тижні після початку дії закону про аліменти, і в Україні вже є перші результати нововведень. Вже покарали кілька десятків тисяч злісних неплатників.

Про це заявив міністр юстиції Павло Розенко.

"За перші 10 днів державні виконавці заборонили виїзд за кордон 25 тисячам злісних неплатників аліментів, також було винесено понад 21 тисячу постанов про тимчасову заборону керувати транспортними засобами", - розповів глава Мін'юсту.

Крім тих, кого покарали, ще шість тисяч українців оголосили у розшук.

Популярні новини зараз

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Щодо конкретних цифр, то за останні 10 днів з боржників вдалося стягнути близько 50 мільйонів гривень.

Петренко також анонсував, що з 1 квітня за прикладом стягнення заборгованості по аліментах буде запущений процес стягнення боргів із заробітної плати.

"Також хочу анонсувати, що за такою ж моделлю ми плануємо запустити роботу зі стягнення заборгованості із заробітної плати", - повідомив він.

Більше того, за словами міністра, якщо буде така необхідність, то боржників навіть притягуватимуть до кримінальної відповідальності або ж застосують ще деякі додаткові стимули, щоб карати несумлінних батьків.

Однак наразі варто подивитися, наскільки дієвими будуть ті норми, які на сьогодні прописані в законодавстві, а через 6-7 місяців ймовірно, влада зробить вимоги ще суворішими.

Дивітся, що думає про новий закон ведучий та письменник Антін Мухарський

Як повідомляв портал "Знай.ua", платникам аліментів нагадали про ще один обов’язок. Тепер батьки повинні щомісяця звітувати про сплату заборгованості.