Кожен з нас коли-небудь стикався з проблемою різкого запаху з рота, який може бути неприємним для оточуючих. Найчастіше такий запах викликаний цибулею, часником чи кавою. На жаль, сам по собі цей аромат зникне лише через 5-6 годин, особливо якщо ви з’їли значну кількість цибулі або часнику.

І у цьому випадку використання м’ятних жуйок не дасть бажаного ефекту. Але ось кілька порад від експертів, які допоможуть вирішити цю проблему.

1. Вживайте фрукти. Яблука, апельсини, ананаси, гранати, груші, а також сливи дадуть найпотужніший ефект в боротьбі з неприємним запахом з рота. Ви можете дуже швидко позбутися від цього аромату за допомогою цитрусових.

2. Пожуйте гвоздику. Всі ми знаємо про те, наскільки сильним ароматом володіє ця спеція. Вам знадобиться дуже невелика кількість гвоздики, щоб домогтися бажаного ефекту.

3. Випийте лимонний сік. Насичений вітаміном C, який допомагає боротися з бактеріями, що викликають неприємний запах з рота , цей сік ще й освіжає подих. Він досить легко замаскує аромати, що виникають після вживання цибулі чи часнику.

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

Тато "в декреті": Віктор Павлік взяв на себе обов'язки Катерини Репяхової і ось що з цього вийшло

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

4. З’їжте 5-6 м’ятних листочків. Жувальна гумка з м’ятою вам не допоможе, як вже говорилось, а ось м’ята дасть бажаний ефект, якщо, звичайно, ви зможете її де-небудь роздобути у відповідний момент.

5. Спробуйте насіння фенхелю. Фенхель є одним з найсильніших натуральних освіжувачів порожнини рота. Він зменшує прояви неприємного запаху, знищуючи бактерії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на думку вчених, причина постійного неприємного запаху з рота може бути безпосередньо пов'язана з особливостями ДНК.