Цього року коледж “Гора Мойсея”, що організовується Духовним центром “Відродження” відвідало понад 12 тисяч учасників з 119 країн світу.

Про це йдеться у сюжеті програми “Стоп Корупції”

19 червня у коледж тринадцятий раз розпочалося навчання. Журналісти вирішили підрахувати скільки дійсно заробляє коледж “Гора Мойсея” і найголовніше - на що йдуть ці кошти.

За словами фінансового директора Центру “Відродження”, 40% йде тільки на оренду Палацу Спорту. Останні 60% приходяться на решту необхідних речей: перекладачів, оренду всіх видів технічного обладнання, забезпечення техніки та інше.

Популярні новини зараз
Терміново в армію: обговорюють зниження призовного віку і нові правила мобілізації, кого заберуть першими Нові доплати та гідна мінімалка: пенсіонерам обіцяють краще життя Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Детальніше про заробітки та трати коледжу “Гора Мойсея” йдеться у розслідуванні.