Загибель молодшого сина Віктора Януковича досі викликає масу питань. З'ясувалося, що прізвища Янукович немає ні в одному протоколі російської поліції. Ім'я загиблого - Віктор Давидов, Давидов - прізвище бабусі по матері, і встановили це не по паспорту. Про це повідомляють "Факти".

Але є одна нестиковка. Давидов - уродженець Москви, а Янукович - Єнакієвого. Офіційна влада Росії так і не підтвердила загибель саме сина Януковича. Але в Севастополі з'явилася могила.

Володимир Світличний - українець, що працює в поліції, розповів, що незабаром після смерті Януковича-молодшого, троє громадян Росії приїхали до Канади, зняли кімнату в готелі.

А потім, ті ж троє чоловіків засвітилися в автосалоні, купували якийсь дорогий автомобіль. Але після цього їхні паспорти вже ніде не з'являються. Один із трьох був дуже схожий на загиблого сина екс-президента.

Квартал найдорожчих особняків Торонто. Десь тут і знаходиться будинок, який купили за чверть мільйона доларів. Один із сусідів бачив нових власників. Він одразу впізнав сина Януковича.

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

Українці влаштували дику гулянку на кладовищі в поминальні дні: шашлики серед могил

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

Нагадаємо, колишній керівник українського Генерального штабу Юрій Ільїн заявив, що РФ у період подій на Майдані посилила охорону своїх об'єктів у Криму. А Янукович перед втечею до Росії просив не допустити кровопролиття та поінформувати НАТО про події, що відбуваються.

Свідок захисту дав ці свідчення на допиті, який проходив за допомогою телемосту з Севастополя, по справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича.

Як стверджує Ільїн, "певні сигнали для військових" про можливі сумні події в АР Крим звучали ще наприкінці 2013 року. Коли в Києві загострилася ситуація, то були заяви кримських депутатів про те, що у разі ескалації конфлікту, постане питання з приводу виходу Криму зі складу України.

"Звучало, що Крим не буде підкорятися Києву, і буде активно боротися за свою незалежність. Це було в грудні 2013 року. Пізніше була інформація про організацію загонів самооборони, які почали організовуватися по всьому Криму", - уточнив Ільїн.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",Янукович надіслав українцям листа.