"І віддавати не можна, і жити так далі не можна. Це катастрофа", - такими словами відреагувала одна з жительок  підконтрольного Україні Краматорська на запитання, що далі робити з окупованим Донбасом.

Відповідне опитування серед  мешканців міста провели журналісти "Радіо Свобода".

З відео зрозуміло, що це питання для більшості жителів вільної від бойовиків Донеччини є болючим, бо "на тому боці" у багатьох залишилися родичі, дім, друзі.

І хоча переважна кількість респондентів переконані, що потрібно підтримувати людей в окупації, налагоджувати зв’язки, бо це є українська територія, знайшлися і більш категоричні у своїх відповідях громадяни. Наприклад, один з опитаних вважає за необхідне припинити будь-які економічні зв’язки з ОРДО, бо переконаний: там не залишилося лояльних до українців людей.

У Слов’янську, звільненому з окупації три роки тому, як і Краматорськ, більшість мешканців, переважно молоді,  висловилися за те, що Донбас є Донбас, його потрібно звільняти і повертати в Україну.

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Показати ще

 Дехто радить ізолювати окуповану частину до того часу, поки там хазяйнують бойовики. Один з мешканців переконує, з посиланням на знайомих "на тому боці", що всі гроші українців, які йдуть на допомогу окупованим територіям, використовуються потім проти них же.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", жителі Краматорська влаштували мітинг протии місцевої влади, оскільки вважають, що ними керують приховані сепаратисти.