Звільнення Слов'янська та Краматорська: що відбувалося три роки тому

Сьогодні ми відзначаємо пам'ятну дату: рівно три роки тому війська АТО зуміли звільнити Слов'янськ, Краматорськ і ряд інших міст, які були окуповані. Звільнення Слов'янська та Краматорська – дуже важливий стратегічний і один з ключових моментів за всю Антитерористичну операцію на території Донецької області.


Звільнення Слов'янська та Краматорська: як це було

Тоді, величезна кількість бойовиків зуміло втекти вночі, а деякі намагались прориватися через блокпости воїнів АТО, але були знешкоджені. Тоді, в Краматорську і Слов'янську, окупанти залишили величезну кількість доказів, які вказували на пряме відношення Росії, до того, що відбувалося на території Донецької області, особливо з усього виділялася зброя, зроблена в Росії і документи цієї країни.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в латексі показала, як дівчата можуть ловити рибку: з великою попою і вудкою в руках

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще

5 липня, о першій годині дня розвідники другого батальйону Нацгвардії України підняли український прапор над міською радою Слов'янська

І в цей же день, в Краматорськ увійшли бійці АТО, спочатку це були розвідники і сапери, а за ними пішли й інші сили АТО.
Ці міста були окуповані цілих три місяці, і за цей час там було багато зруйновано. Але, Звільнення Слов'янська та Краматорська, - це не тільки важлива стратегічне подія в Антитерористичній операції, але і чергова перемога воїнів АТО над сепаратистами.
З цього часу, у містах почало налагоджуватися мирне життя, почали функціонувати головні комунальні служби.

Звільнення Слов'янська та Краматорська: як це почалося

Ще в жовтні 2014 року, Краматорськ було проголошено тимчасовим центром Донецької області. Після цього, 10 лютого, місто було обстріляне з боку Горлівки. В результаті цього загинуло 17 осіб, і поранено більше 60.
В 2014 році, в квітні, влада України проголосила початок Антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей. І вже в липні того ж року, було не тільки звільнення Слов'янська та Краматорська, але і Костянтинівки, Бахмута та Дружківки. І місцеве населення дуже тепло вітало українських визволителів.