У столичному розважальному центрі сталася трагічна подія – трирічна дівчинка потрапила до реанімації одразу після святкування дня народження.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Батьки заздалегідь замовили послуги аніматорів, які за правилами повинні бути спеціально навченими педагогами і не тільки проводити конкурси, а й вміти справлятися із малечею.

За словами батька дитини Антона, особисто він не був присутнім на атракціонах, адже був упевнений: обслуговуючий персонал знає свою справу.

"Через 20 хвилин мені принесли дитину в непритомному стані з больовим шоком. У дівчинки перелом зі зміщенням. Сьогодні о другій годині ночі нас тільки виписали з реанімації, сама операція тривала 2,5 години", - додав він.

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Як виявилося, на величезній території закладу у 7 тисяч кв. м не передбачили пункту травматології. Дівчинка була у дуже тяжкому стані – викручена кістка, втрата свідомості і змучені очі. Але співробітники центру повели себе досить дивно, на думку батька:

"І тут починається на мене фізичний вплив від персоналу і охорони, що вони нас не випустять, поки ми їм не здамо ключі від шафи, де всі взуття залишають".

Стан дівчинки дуже тяжкий, медики поки що не дають обнадійливих прогнозів

Чекати на швидку не було сенсу, тому Антон повіз дитину до лікарні сам, а згодом повернувся, але вже із поліцією. Персонал спромігся тільки на обіцянку відшкодувати 210 гривень за замовлені послуги, якими родина не встигла скористатися, але про травму на території їх закладу вони ніби й не чули.

Батькові не залишалося нічого іншого, як написати заяву до правоохоронних органів за статтею 367 "Службова недбалість", після чого відкрили кримінальне провадження.

Після операції дівчинці доведеться бути на обстеженні ще мінімум тиждень, але виписати її можуть тільки якщо вона почуватиметься краще.

"У неї перелом зі зміщенням у ліктьовому суглобі, і трирічна дитина без наркозу цієї маніпуляції не витримає", - розповів Антон.

Керівництво центру так і не надало жодних пояснень ситуації – пізніше вдалося зв'язатися з адміністрацією, але й там ніхто не прокоментував цей випадок.

Як повідомляв портал "Знай.ua", батьки-вегетаріанці спровокували скандал через неналежне харчування дітей.