Жінки в нашій країні звикли вважати життя супутниць багатіїв суцільним раєм – дорогі авто, елітні школи для дітей та повне матеріальне забезпечення. Проте, подекуди трапляються такі випадки, що змушують буквально здригнутися від страху. Із тими ж таки чиновниками.

Після 25 років знущань вперше зважилася відверто говорити про це і екс-дружина колишнього заступника міністра МНС часів уряду Миколи Азарова Володимира Сиротіна.

На сторінці у Facebook Віта Чигрина нічого не приховуючи зізналася у тому, що її обранець свого часу викрав доньку. Мати п'ятьох дітей, вона просто не могла повірити, що таке може трапитися. Колишній чоловік цілком і повністю повинен був завдячувати їй за свою кар'єру, адже жінка навчила його всьому, що потрібно знати впливовим людям:

"Це моєї любов'ю і вірою харчувався ти, мій колишній чоловік і батько моїх дітей, коли роками не міг заробити і я, вагітна і голодна, гладячи твої комірці і плекаючи твою виразку , підтримувала тебе і вірила…розповідала казки про тата, який їх любить".

Віта Сиротіна (Чигрина) із доньками 

Популярні новини зараз

На пенсію у 50 не вийдемо: що робити українцям за відсутності трудового стажу

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

В Україні пенсіонерам згадали передвиборні 2 тисячі: як змінилися виплати, і що буде далі

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Найважче було змиритися навіть не з тим, що у Сиротіна із часом з'явилася інша родина, а зрозуміти, за що він постійно знущається над Вітою та дітьми.

Чигрина стверджує, що так, як вона, чинять більшість жінок: мовчать про домашніх тиранів, які просто можуть викинути власну родину на смітник. Саме так пізніше зробив і її тодішній чоловік.

Без жодних пояснень, без будь-якої матеріальної допомоги, постійно поливаючи брудом – ось як відплатив Сиротін за самовіддану любов дружині. Поки рідні бідували, він насолоджувався "приємними компаніями" у п'ятизіркових готелях.

Чотирирічну доньку Сашу він пізніше відібрав – таємно і цинічно.  

"Так, ти забрав сьогодні підло і силою чотирирічну дитину, яка плакала за мамою. Ти говорив їй перед сном, що я поїхала і я не маю. Але що б ти не робив, запам'ятай головне. Ми жінки! Ми маємо право на нормальне життя в родині без страху, без скандалів", - додала вона.

Чигрина запевняє, що готова зробити все можливе, аби відновити справедливість і справлятися із дітьми сама, без допомоги чоловіка, який на тлі алкоголізму і розваг мало не зруйнував її життя.

Як повідомляв портал "Знай.ua", історія із пораненням нардепа Євгена Дейдея викликала чимало питань у фахівців.