У мережі показали, на що перетворився нині окупований Луганськ. Будівлі та вулиці, на яких ще недавно було повно народу, зараз нагадують кадри з фільмів жахів.

Ці будівлі розташовані на Центральному ринку, на вулиці Тараса Шевченка, Карла Маркса. Є на фото і фрагмент Меморіалу Борцям Революції, - повідомляють в пабліку "Другой Луганск".

Будівлі на знімках, що зробили у 2018 році, зазнали руйнувань та пошкоджень ще під час боїв у 2014 році.

Популярні новини зараз

"Ідеальний чоловік" Льоша Тригубенко не став новим "Холостяком": головна причина з перших вуст

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще

Втім, обговорюючи стан багатоповерхівки біля центрального ринку, інтернет-користувачі сперечались, коли саме будинок став занедбаним. Частина людей стверджувала, що будівля стала такою, ще коли місто контролювалося українською владою, інші — запевняли: до такого стану будинок довели незаконні збройні формування.

"Я ще в 2013 році ходив на верхній поверх і здавав документи, а нижні поверхи вже були в такому стані. Може під час війни трохи більше вилетіло вікон", — написав один з інтернет-користувачів.

Нагадаємо, мешканці окупованого Луганська та області залишились без мобільного зв’язку. Схожа ситуація спостерігається також і в Донецьку.

Дивіться, як в окупованих Луганську та Донецьку готувались до Нового року

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", жителі окупованих територій на Донбасі поскаржились на злиденне життя та низькі соцвиплати. Для більшості людей навіть комунальні платежі стали не підйомним вантажем.