Цього року в Україні близько 335 тисяч випускників візьмуть участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Міністерство освіти і науки вже затвердило і оприлюднило графік проведення ЗНО, згідно із календарним планом. У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.

Повний графік ЗНО в Україні на 2018 рік:

Оголошення результатів ЗНО

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Синоптик Діденко пообіцяла українцям спекотну п'ятницю аж до +36: "Лежати на підлозі у формі морської зірки"

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Показати ще

Свої бали за тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології можна буде дізнатися не раніше 15 червня 2018 року; оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії триватиме до 21 червня 2018 року.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів. Подавати їх дозволено тим випускникам, котрі не задоволені власними результатами тесту і мають намір здати його заново.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 2 до 11 липня 2018 року за окремим графіком, який має бути затверджений окремо. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року.

Дивіться: в Україні стартує ЗНО

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила терміни завершення поточного навчального року. В початковій школі він відбудеться в період з 31 травня по 15 червня, в базовій школі - з 31 травня по 15 червня і в 11-му класі - не раніше ніж 22 червня. Гриневич додала, що в період з 22 травня по 13 червня відбудеться сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). При цьому всі випускники 11-х класів отримають атестати після складання ЗНО і після завершення навчального року, тобто після 22 червня.