Місцевий житель показав, на що перетворилися місцеві підприємства після приходу "руського міра".

Зокрема, в мережі з'явилося відео з окупованого бойовиками "ЛНР" міста Первомайська Луганської області. На кадрах приміщення шахти "Першотравнева-Західна", місцевого депо і ПТУ №74.

"Все почалося в 2014-му. Прийшли так звані" захіснічки", вирізали кабелі, вивезли двигуни, все цінне зняли. Коли люди виїхали або сиділи в підвалах, вони тут орудували, як хотіли, вивезли все. А все інше вже місцеві підбирають" , - говорить місцевий житель.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників Прибіг до укриття і "поцілував" замок: киянин поскаржився, що в будинку зама Кличка бомбосховище для обраних
Показати ще

За його словами, раніше в цю шахту потрапляли снаряди, однак вони не принесли стільки руйнувань, як місцеві жителі.

"У такому стані знаходиться більшість підприємств в місті Первомайську Луганської області. Більшість пошкоджень принесла не війна, а байдужість влади і халатність керівників. Місцеві жителі ріжуть на метал верстати і цілі цехи, в той час як" підприємливі люди "заробляють, приймаючи метал", - йдеться в описі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в середині січня одне російське видання видало гучну "сенсацію" про арешт колишнього ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. Нібито відразу після "перевороту" в листопаді 2017 року, він був заарештований в Росії "за спробу" здачі Донбасу ".