В окупованому Росією Криму вкрали дерева, які були посаджені в пам'ять про жертв смертельної пожежі в кемеровському ТЦ "Зимова вишня".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Інцидент стався в місті Севастополь. Тут біля пам'ятника Тарасу Шевченку раніше були висаджені 64 туї - в пам'ять про кожну жертву кемеровської трагедії. Вночі 20 квітня 8 санженцев були вкрадені. Вартість кожного деревця оцінюється в три тисячі рублів.

Жителі міста припускають, що крадіжка дерев є "провокацією для розпалювання". Такі доводи повеселили користувачів мережі, які відзначають, що до окупації в Криму подібного не було.

Варто відзначити, що раніше слідчий комітет Російської Федерації оприлюднив повний список загиблих під час пожежі в ТЦ "Зимова вишня" (Кемерово).

За даними відомства, після низки генетичних експертиз офіційна кількість сягає близько 60 осіб:

Популярні новини зараз
Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

"Всі вони ідентифіковані. У зв'язку з цим слідчими видано дозволи на поховання 37-ми загиблих", - зазначили в СК РФ.

Як відомо, раніше російські слідчі говорили про 64 жертви, причиною пожежі в ТЦ "Зимова вишня" називали коротке замикання. Мешканці Кемерово вийшли на протест через пожежу у торговельному центрі "Зимова вишня". Більшість із них втратили свої родини 25 березня. Очевидці стверджують: не спрацювала сигналізація у приміщенні, а евакуації як такої не було, люди просто хаотично бігли до виходу.

Родина Вострікових: донька Олена Сабадаш (23 роки), невістка Олена Вострікова (30 років) та троє її дітей: Ганна (7 років), Артем (5 років), Роман (2 роки)

Сім'я Бахаєвих – В'ячеслав та Ірина (обом було по 30 років) та донька Анюта (7 років)
Ігор Тесленко та донька Аріна (8 років).

Ольга Федіна (46 років) і донька Ліза. Коли чоловік Олександр Сибко дізнався про їхню смерть, у нього стався серцевий напад

11-річний Сергій з сім'єю – його батько, мама і сестра загинули.

Троє доньок Ольги Ліллевялі та Олександра Ананьєва. Двом було по 11 років, молодшій – 5. Усі загинули.

Разом з тим він відзначив, що головний державний інспектор з пожежного нагляду МНС Росії Рінат Енікєєв заявив, що для того, щоб жертвам жахливої пожежі в ТЦ "Зимова вишня" в Кемерово, яка сталася у неділю, 25 березня, вдалося врятуватися, їм потрібно було покинути будівлю через п'ять хвилин після початку пожежі.

"Попередні розрахунки показали, що у відвідувачів четвертого поверху для самостійної евакуації при непрацюючих системах протипожежного захисту було всього 5 хвилин 4 секунди", - сказав він.

Саме цього часу вистачило для того, щоб весь четвертий поверх торгового центру, де була знайдена велика частина тіл з 64 загиблих у вогні, заповнився димом.

У процесі моделювання ситуації, за основу якої було взято найбільш сприятливий сценарій ПП, з'ясувалося, що якщо б в торговому центрі були дотримані всі норми протипожежної безпеки, то відвідувачам вдалося б врятуватися і за коротший час.

"Тільки в цьому випадку вони спокійно змогли вийти за 2 хвилини 25 секунд, до того як всі виходи були блоковані небезпечними факторами пожежі", - уточнив Еникеев.

Трагедія в Кемерово: жалобу за загиблими перетворили у черговий кремлівський тріумф

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Росії знову горить торгівельний центр.