У соціальних мережах опублікували новий відеоролик зриву в Одесі концерту одіозного актора театру і кіно Костянтина Райкіна: артист підтримує анексію Кримського півострова.

Запис публікує "Медуза" на своєму YouTube-каналі, передає портал Рoliteka.

На записі бачимо, що шанувальники "кримнашиста" вступили в словесну перепалку з місцевими активістами, які аргументують свій протест тим, що Райкін публічно підтримував анексію Криму Росією і, по суті, виправдовував військову агресію проти України.

Що стосується глядачів, то вони дивуються, чому патріоти вирішили перешкодити виступу російського актора. Дійшло до того, що деякі жінки навіть дозволили собі ображати активістів і заявили: якщо такі розумні, йдіть на сцену і зачитайте вірші замість Райкіна. Квитки-то куплені.

До слова, багато хто з учасників акції заявили про те, що вони родом з Донбасу, і саме тому не допустять виступу тих артистів, які підтримують окупантів, які позбавили десятки тисяч українців даху над головою.

Активісти зірвали концерт Костянтина Райкіна


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що легендарний російський актор і режисер загримів до Чистилища.