Мати російського найманця Віктора Агєєва, полоненого на Донбасі, зустрілася з сином в Старобільську Луганської області.

У Facebook про це написав російський журналіст Павло Канигін, який супроводжував Світлану Агєєву.

"Прийняте рішення - це чергова спроба України відновити процес звільнення заручників, який сьогодні штучно блокують представники так званих "ЛНР" і "ДНР", а фактично вище російське керівництво з метою чинити політичний тиск на Україну", - прокоментував рішення пустити Світлану по російському паспорту в Україну глава СБУ Василь Грицак в ефірі українського каналу.

Користувачі мережі запропонували відвезти Агєєву в зону АТО або в Дніпро на кладовище українських солдатів, які загинули в зоні АТО.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики ОРДЛО назвали 39 українських полонених "військовими злочинцями" і відмовилися їх звільняти.

Популярні новини зараз
ПФУ попередив про зміни у соцвиплатах: як буде надаватися допомога Українці можуть втратити до 70% зарплати: кому загрожують стягнення Не підлягають обміну: які долари та євро не приймуть у банку Тримайте генератори напоготові: блекаути повернуться - названо найважчі місяці
Показати ще