Звичайна домашня техніка може відправити вас на операційний стіл

поділитись
Будьте обачні, здоров'я важливіше

Так багато було написано наукових робіт та зроблено гучних заяв про шкоду роботи за комп'ютером, що на тлі цього всі давно забули, наскільки небезпечні інші види техніки для організму людини. Наприклад, телевізор.

Звичка вечорами передивлятися десятки передач, іноді навіть без особливого бажання, а просто, щоб вбити час, може спровокувати появу серйозних проблем зі здоров'ям, повідомляє Clutch.

Нещодавно це довели вчені з Вермонтского університету в США. В експерименті взяли участь 15 158 добровольців віком від 45 до 64 років.

Згідно їх висновків, у любителів прикіпити до екранів щодня часто розвивається венозна тромбоемболія. Кров у венах починає повільно ставати густою, підвищується ризик інфарктів та інсультів. При чому, у два рази частіше, ніж в інших схильних до серцевої недостатності людей.

Попереджають фахівці і про небезпеку для дітей: якщо малюки часто дивляться мультфільми, у них може сповільнюватися розвиток, а зір стає особливо уразливим. Настільки, що за кілька років доведеться купувати окуляри.

Тому перед тим, як сісти на диван і увімкнути улюблений випуск шоу, або подивитися фільм, краще визначте собі чіткі часові терміни – приміром, не більше години-двох. Після цього варто дати очам відпочити, сходити на прогулянку, або просто хоча б подивитися у вікно, аби переключитися від навантаження.

Дивіться: Телевізор - небезпечна іграшка

Як повідомляв портал "Знай.ua", медики попередили про поширення страшного захворювання.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Телевізор, хвороби, передачі
З початком бойових дій на сході України він також вербував найманців
0
0
15:50 15.12.2017
Артистка поділилася своїми переживаннями про українських захисників
0
0
14:48 15.12.2017
Окупанти відзначилися черговою помилкою
0
0
14:03 15.12.2017
Повернення пов'язане з перерахуванням тарифів
0
0
12:42 15.12.2017
Відома актриса прокоментувала війну України та Росії
0
0
12:34 15.12.2017