Заборгованість по платежах за комунальні послуги з кожним місяцем все активніше зростає.

За даними Державної служби статистики, в листопаді борг виріс на 29,7% в порівнянні з показником попереднього місяця. Разом українці повинні 9,6 мільярдів гривень. Повідомляється, що заборгованість з утримання будинків і прибудинкових територій чимало збільшилася і вже складає 3 млрд грн. Заборгованість за вивезення побутових відходів не змінилася і склала 400 мільйонів гривень. Борг за водопостачання та водовідведення зменшився на 5%: тепер українці повинні комунальникам 1900 млн грн.

У листопаді жителі Укрїни оплатили електрику на суму 2,6 млрд грн. Але все одно борг залишається в розмірі 3,5 млрд грн. Заборгованість українців за газопостачання збільшився на 0,8% в порівнянні з жовтнем і тепер досягла 12,2 млрд грн. Всього в листопаді українці заплатили за комуналку 6,5 млрд грн, що становить 70,6% нарахованих за цей період сум.

Найвищий рівень оплати ЖКП у листопаді 2017 зафіксовано в Івано-Франківській (145,3% з урахуванням погашення боргів попередніх періодів), Чернігівській (11,2%) і Вінницькій (110,2%) областях, найнижчий - в Сумській (48 , 8%), Одеській (54,3%) і Луганській (55,4%) областях.

Скільки за комуналку платять у Мінську

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що нинішні тарифи - не межа: скоро комуналка знову подорожчає.