Фінансові договори з кредиторами, умови яких занадто заплутані і вводять в оману, українці активно оскаржують в судовому порядку.

Як повідомляє портал Рoliteka, один з прецедентів нещодавно створила клієнтка великої лізингової компанії, в якій обслуговуються тисячі клієнтів. Їй вдалося в Верховному суді оскаржити і визнати недійсним договір лізингу на придбання Volkswagen Polo сумою 19,2 тис. доларів, оформлений в травні 2012-го року.

Тепер люди, які підписали аналогічні валютні угоди, зможуть швидко оскаржити свої лізингові договори, оскільки їх змушували вносити за машини платежі за валютними договорами в гривнях за незрозумілим, непрозорим курсом.

"Суди декількох інстанцій підтвердили порушення не тільки профільного закону про фінансові послуги, а й закону про захист прав споживачів", - розповів юрист Ростислав Кравець. Зрозуміло, це не означає, що вдасться залишити машину і при цьому не платити за неї. Людина, як і раніше повинна розраховуватися за позикою, тільки без відсотків, штрафів та іншого додаткових стягнень, лише по тілу кредиту.

Які перспективи України отримати новий кредит від МВФ

Популярні новини зараз

Настя Каменських і Потап відпочивають з мамами: як виглядають свекруха і теща подружжя

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні лопнули два великих банки.