З'явилася реакція Росії на переворот у "ЛНР"

поділитись
Не виключено, що "ЛНР" та "ДНР" стануть однією "адміністративною одиницею"

Російський журналіст, один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, Олександр Риклін заявив, що конфлікт у "ЛНР" міг виникнути з найбанальнішої причини.

У коментарі "Обозревателю" він сказав, що причиною розбірок могла стати "віджата" квартира, але Кремль неодмінно цим скористається.

"Мені видається, що початок цієї історії міг бути яким завгодно, і версія про квартиру в таких маленьких диктаторських режимах в принципі має право на існування. Так все і буває. Але те, що потім з цієї ситуації різні політичні сили почали витягувати конкретну політичну вигоду - в цьому немає ніякого сумніву. Звичайно, Кремль є важливим гравцем на цій галявині. Звичайно, він зараз скористається ситуацією, щоб якимось чином цей конфлікт спрацював на його користь", - сказав експерт.

Ситуація у "ЛНР", на думку Рикліна, може отримати будь-який розвиток. Якщо Плотницький дійсно втратив контроль, Кремль його усуне. Не виключено також, що "ЛНР" та "ДНР" стануть однією "адміністративною одиницею".

"Я бачив інформацію з приводу введення військ, але все-таки потрібно почекати якихось більш переконливих підтверджень", - відповів журналіст на запитання про ймовірність посилення військової присутності Росії на окупованих територіях України.

Озброєні бойовики в Луганську

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Плотницький, Корнет, Луганськ, ЛНР, Кремль,
Вибір редакції, Суспільство
26.05.2018
Розплачуватися доведеться всім українцям
0
0
22:23 26.05.2018
"Укренерго" пропонує збільшити витрати на юридичні послуги на 20 млн грн
0
0
22:13 26.05.2018
Посилання на онлайн-трансляцію фіналу Ліги Чемпіонів всередині новини
0
0
21:20 26.05.2018
Біля фан-зони на Хрещатику у громадянки Іспанії з рук вирвали гаманець, в якому знаходились гроші та квитки на фінальний матч Ліги чемпіонів
0
0
21:18 26.05.2018