З'явилася реакція Росії на переворот у "ЛНР"

поділитись
Не виключено, що "ЛНР" та "ДНР" стануть однією "адміністративною одиницею"

Російський журналіст, один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, Олександр Риклін заявив, що конфлікт у "ЛНР" міг виникнути з найбанальнішої причини.

У коментарі "Обозревателю" він сказав, що причиною розбірок могла стати "віджата" квартира, але Кремль неодмінно цим скористається.

"Мені видається, що початок цієї історії міг бути яким завгодно, і версія про квартиру в таких маленьких диктаторських режимах в принципі має право на існування. Так все і буває. Але те, що потім з цієї ситуації різні політичні сили почали витягувати конкретну політичну вигоду - в цьому немає ніякого сумніву. Звичайно, Кремль є важливим гравцем на цій галявині. Звичайно, він зараз скористається ситуацією, щоб якимось чином цей конфлікт спрацював на його користь", - сказав експерт.

Ситуація у "ЛНР", на думку Рикліна, може отримати будь-який розвиток. Якщо Плотницький дійсно втратив контроль, Кремль його усуне. Не виключено також, що "ЛНР" та "ДНР" стануть однією "адміністративною одиницею".

"Я бачив інформацію з приводу введення військ, але все-таки потрібно почекати якихось більш переконливих підтверджень", - відповів журналіст на запитання про ймовірність посилення військової присутності Росії на окупованих територіях України.

Озброєні бойовики в Луганську

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії.

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Плотницький, Корнет, Луганськ, ЛНР, Кремль,
Великі молодці поповнили базу Миротворця
0
0
16:58 20.02.2018
Обурюються люди з різних куточків світу
0
0
16:32 20.02.2018
Нападник вимагав, щоб українці покинули Польщу
0
0
16:31 20.02.2018
Всьому виною непроглядна корупція
0
0
16:21 20.02.2018
Особливу увагу в питаннях зайнятості Кабмін пропонує приділяти молодим
0
0
16:03 20.02.2018