Російський журналіст, один із співзасновників Об'єднаного громадянського фронту, Олександр Риклін заявив, що конфлікт у "ЛНР" міг виникнути з найбанальнішої причини.

У коментарі "Обозревателю" він сказав, що причиною розбірок могла стати "віджата" квартира, але Кремль неодмінно цим скористається.

"Мені видається, що початок цієї історії міг бути яким завгодно, і версія про квартиру в таких маленьких диктаторських режимах в принципі має право на існування. Так все і буває. Але те, що потім з цієї ситуації різні політичні сили почали витягувати конкретну політичну вигоду - в цьому немає ніякого сумніву. Звичайно, Кремль є важливим гравцем на цій галявині. Звичайно, він зараз скористається ситуацією, щоб якимось чином цей конфлікт спрацював на його користь", - сказав експерт.

Ситуація у "ЛНР", на думку Рикліна, може отримати будь-який розвиток. Якщо Плотницький дійсно втратив контроль, Кремль його усуне. Не виключено також, що "ЛНР" та "ДНР" стануть однією "адміністративною одиницею".

"Я бачив інформацію з приводу введення військ, але все-таки потрібно почекати якихось більш переконливих підтверджень", - відповів журналіст на запитання про ймовірність посилення військової присутності Росії на окупованих територіях України.

Популярні новини зараз

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Озброєні бойовики в Луганську

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії.