Україна може отримати користь від бунту в ОРЛО.

У цьому впевнений донецький журналіст Сергій Гармаш. За його словами, усунення Плотницького може поставити під сумнів Мінські угоди, які підписував саме ватажок бойовиків "ЛНР".

"Давайте не забувати, що підпис Плотницького, нехай як приватної особи, стоїть під Мінськими угодами. Якщо зараз прибрати Плотницького, то тоді ці "республіки" ніяк не прив'язані до Мінських угод, тому що хто вони такі? Там навіть посада не була вказана, а тільки Плотницький і Захарченко - дві приватні особи, від імені яких зараз хтось їздить (в Мінськ) і веде якісь переговори і консультації. Чи не буде цих осіб - весь процес, який і так нелегітимний, втратить навіть приблизну легітимність", - вважає Гармаш.

Він упевнений, що на такий ризик Москва не піде, тому все невдоволення вщухнуть і Корнету доведеться піти.

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

В цілому, конфлікт в Луганську серйозним чином не змінити ситуацію в Україні. "Це їхні внутрішні щурячі перегони, які до нас в даному випадку особливого відношення не мають", - упевнений журналіст.

Озброєні в Луганську

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в окупованому проросійськими бойовиками Луганську загострився збройний конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і відстороненим "главою МВС" Ігорем Корнетом. Озброєні люди оточили будівлю "міністерства".