Екс-гравець збірної України, а нині один із тренерів пітерського Зеніта Анатолій Тимощук не захотів, аби дві його доньки мали українське громадянство. Екс-капітан національної команди відмовився підписувати відповідний дозвіл. Про це повідомила його дружина Надія Навроцька, яка перебуває з ним у шлюборозлучному процесі.

Надія також опублікувала вірш Тараса Шевченка:

І я, заплакавши, назад
Поїхав знову на чужину.
****
Погано дуже, страх погано!
В оцій пустині пропадать.
А ще поганше на Украйні 
Дивитись, плакать - і мовчать!"

Відповідаючи на їдкі питання, чому вона не повернеться з Мюнхена в Луцьк, жінка зазначила, що діти ніяк не пов'язані з цим містом. "Я вже не живу в Луцьку половину свого життя. А з дітьми що робити? Вони "повинні повертатися", якщо Луцька не бачили. Толік їм відмовив у підписі на отримання українського паспорта!" – написала Навроцька на своїй сторінці в Facebook, додавши ще й таке.

[[{"fid":"170305","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"153","width":"465","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Це вже не перша подібна витівка Тимощука щодо своїх дітей. Раніше він наполіг на тому, що дві його малолітні дочки пройшли спостереження у психіатра, а пізніше всіляко порушував рішення судів щодо зустрічей з дітьми.

А ще Надія опубліковала цікавий колаж.

[[{"fid":"170306","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"480","width":"480","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, екс-капітан збірної України засвітився з георгіївською стрічкою в Росії.