Шведський воротар команди НХЛ Нью-Йорк Рейнджерс Хенрік Лундквіст приєднається до своєї збірної на ЧС-2017 з хокею. Про це повідомив сам гравець у своєму інтерв'ю офіційному сайту НХЛ.

"Капітан збірної Швеції - мій брат Юель, з яким я не грав разом ось уже 12 років. Я розглядаю ЧС як можливість ще раз зіграти за свою країну разом з братом. Збираюся поїхати туди і допомогти своїй команді домогтися успіху", - сказав Лундквіст

Відзначимо, що 35-річний воротар зіграє на чемпіонаті світу вперше з 2008 року, на якому його команда зайняла четверте місце, поступившись в матчі за бронзу фінам.[[{"fid":"170433","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"2186","width":"3314","style":"font-size: 14px;","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Нагадаємо, що клуб Лундквіста Нью-Йорк Рейнджерс вилетів з поточного розіграшу Кубка Стенлі на стадії півфіналу конференцій, програвши в шести матчах Оттаві (2:4).

Дивіться також найкращі моменти в кар'єрі Хенріка Лундквіста:

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Швеція перемогла Латвію, а Канада обіграла Францію на ЧС-2017 по хокею.

Фото: Getty Images