Користувачі китайського сайту Zhihu – аналога TheQuestion або Quora (сайти "питань і відповідей"), звернули увагу на невідомого, який придумав для себе 244 особистості.

Про це пише South China Morning Post, посилаючись на місцеві ЗМІ.

Судячи з усього, чоловік з Китаю має розлад особистості. Через це багато користувачів ресурсу виявилися обдуреними. Він відповідав на запитання, говорячи про себе як про людей з різними професіями і несхожими інтересами.

Відповідаючи на запитання про наркотики, він представився наркоманом, який перебуває на реабілітації вже восьмий рік поспіль. У інших обговореннях китаєць стверджував, що насправді він – бізнесмен-відлюдник, поліцейський, рибалка, пілот, лижник, голова села, продавець автомобілів, фермер і викладач у коледжі.

На думку користувачів Zhihu, чоловік з 244 особистостями гідний звання "найцікавішої людини в Китаї". Вони почали відстежувати його активність на сайті. Щоправда адміністрація Zhihu вже заблокувала акаунт користувача за те, що він вводив людей в оману. Водночас не сказано, чи було у чоловіка одразу кілька профілів, або він користувався одним.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", хакери зламали найбільший у світі сайт знайомств для дорослих AdultFriendFinder і кілька секс-чатів.