Одноповерховий житловий будинок у Рівному, що раптово обвалився, мало не став братською могилою для літньої жінки та її онуки.

Тривожний сигнал про руйнування будівлі рятувальники отримали вранці. На пульт управління ДСНС області зателефонували й й повідомили, що на вул. Любінській завалилася частина споруди, у якій проживали люди, повідомили у прес-службі відомства.

Коли співробітники ДСНС прибули на місце, то виявилося, що в будинку знаходилися бабуся з онукою, які не могли вийти на вулицю, боячись подальшого обвалу.

Рятувальники спочатку через вікно помешкання витягли дівчинку, а потім допомогли вийти через вхідні двері жінці. За їх словами, ніхто з двох не отримав травм та ушкоджень, вони відбулися тільки переляком.

Поліція з'ясовує, що стало причиною інциденту. На місці, крім правоохоронців, знаходилися чергові бригади "Рівнегазу", "Рівнеобленерго", а також працівники управління з питань надзвичайних ситуацій міськвиконкому.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Ефіопії через обвал сміттєзвалища загинули щонайменше 46 людей, ще кілька десятків вважаються зниклими безвісти.