У Києві процвітає незаконне будівництво, а черговий скандал розгорівся через зведення автозаправки між житловими будинками в Дарницькому районі. Але інтереси київської громади підтримав лише депутат Київради, секретар екологічної комісії міста Олексій Новіков.
Таку поведінку можна назвати феноменом, бо все частіше відбувається навпаки і бізнес інтереси ставляться вище інтересів жителів міста. Новіков, можна сказати, ввів новий тренд серед депутатів, коли думка київської громади – це головне.
Боротьба з будівництвом, яке веде компанія ОККО, триватиме з грудня 2016 року. Незважаючи на численні протести, петиції та звернення киян, ніякої реакції у влади не було.
Депутат Київради вирішив поїхати в головний офіс компанії у Львові, щоб донести до її керівництва інформацію про будівництво в столиці. Після цього, однопартійці порадили Олексію Новікову залишити їх ряди, оскільки у них не збігаються на певні речі.
«Вітаю з європейських воріт України - міста Львова, а саме з головного офісу Галнафтогаз ОККО. Інтереси громадськості і ЗАКОН будемо відстоювати до ПЕРЕМОГИ!» - написав Новіков в Facebook