Біла сорочка - одна з головних речей, яка повинна бути в гардеробі чоловіка і жінки. Біла сорочка є універсальною річчю, яка в будь-якому поєднанні зробить ваш образ вишуканим.

Сорочка вважається запозиченої одягом з чоловічого гардеробу. Вона служить для створення яскравого образу. Особливо коли сорочка класичного білого кольору. Якщо поставити питання, з якими речами можна поєднувати білу сорочку, відповідь очевидна. З усіма речами, починаючи від класики і закінчуючи спортом. Її не варто відносити тільки до категорії ділового стилю - це універсальний одяг, яка підкреслить вашу індивідуальність і допомагає створити бажаний стиль.

[[{"fid":"175165","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"7":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"8":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"449","width":"500","class":"media-element file-default","data-delta":"7"}}]]

[[{"fid":"175168","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"9":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"10":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"482","width":"661","class":"media-element file-default","data-delta":"10"}}]]

Можна створювати різні стилі поєднуючи інші речі з білою сорочкою, все залежить від того хочете ви виглядати елегантною леді або висловити вільний стиль. Сорочка може бути різного крою і з елементами різних кольорів, гудзиків, але сьогодні ми розглянемо найпростіші образи з класичною білою сорочкою.

[[{"fid":"175161","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"393","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

[[{"fid":"175162","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"430","width":"547","class":"media-element file-default","data-delta":"3"}}]]

Створюючи образ вуличного стилю, білу сорочку можна поєднувати з джинсами "бойфренд". Сорочку можна носити заправлену або на випуск. Щоб створити більш яскравий образ, сорочку можна заправити в джинси недбало, тільки кілька кутів.
Вуличний стиль диктує певну недбалість в образі, поєднання непоєднуваних речей, тому досягаючи створення саме цього стилю, білу сорочку можна носити з будь-якими речами: шорти, спідниці, джинси, штани спортивного стилю (не спортивний костюм).

[[{"fid":"175163","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"6":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"300","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"6"}}]]

Створюючи класичний образ, який підходить для ділової зустрічі, офісної роботи сорочка йде як основний атрибут, який у поєднанні з класичними речами підкреслить діловий стиль.

Біла сорочка завжди асоціюється з чоловічим одягом, але це не заважає жінкам виглядати стильно, поєднуючи правильно підібрані речі.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що леопардовим леггинсам і штанам в гардеробі модниці місця немає. Цей принт втратив свою актуальність.