Відставний флагман збірної Англії, визнана ікона стилю Девід Бекхем може дозволити собі начхати на тренди.

Це доводять фото, які просто порвали західний сегмент соцмереж. На них ми бачимо, як "ікона" зневажає одне з наріжних, фундаментальних і практично аксіоматично правил стилю - не носити шльопанці зі шкарпетками.

Але Девіду плювати на все, адже він сам собі ікона. Тому, прямуючи додому з тренажерного залу, він зухвало хизується червоними капцями, надягнутими поверх білих шкарпеток.

Як водиться в таких випадках, думки спостерігачів і "експертів" з соціальних мереж розділились. Одні критикують спортсмена, обговорюючи, як безглуздо він виглядає. А іншим, більш благодушно налаштованим користувачам, подобається образ зірки. Адже, якщо сам Бекхем так ходить - причому не перший раз, - то вже іншим і поготів можна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бекхем знявся у новому фільмі Гая Річі "Меч короля Артура". Легендарний екс-футболіст виконав епізодичну роль в картині, зігравши ватажка шахраїв.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду
Показати ще