Ходять легенди, що під iOS не існує вірусів. Нібито з-за ретельного підходу Apple до забезпечення безпеки своєї операційної системи вона виявляється практично повністю захищена від шкідливих програм на зразок хробаків і троянів. Однак, в App Store досі є програми, які позиціонують себе як антивірусні. Швидше за все, справа не тільки у вірусах.

Точніше, ніж дослідники в області інформаційної безпеки, на це питання не відповість ніхто, вирішили журналісти Business Insider і звернулися за коментарями до них.

За словами Аміта Серпера, керівника відділу досліджень компанії Cybereason, ризик зараження iOS-пристрої вірусом настільки малий, що ним взагалі можна знехтувати. Apple дуже дбає про захист даних користувачів в зв'язку з чим в смартфоні є величезна кількість рівнів захисту, які практично неможливо зламати.

У світі існує декілька (їх точне число невідоме) програм з ознаками вірусів, які проникають на пристрої жертв за чиєюсь вказівкою. Їх небагато, але вони є, і в більшості випадків вони є продуктом спецслужб тих чи інших країн. Не секрет, що різні держави хочуть навчитися зламувати iPhone обічніх користувачів. Однак, на сьогоднішній день це неможливо.

Однак, за словами експерта, зараження вірусом від держави практично неможливо.

Нагадаємо, що дизайн Samsung Galaxy Note 10 злили в мережу. Повідомляється, що девайс отримає незвичайний екран, як у Galaxy S10, а також дірки в дисплеї під фронтальні камери. Крім цього, на тильній стороні апарату розташується четвірна камера, яка перевершить за якістю фото навіть Galaxy S10, ціна якого починається від 25 тисяч гривень.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що камерофон Nokia 9 PureView перевірили на ремонтопридатність. Виявилося, що під корпусом величезна кількість клею, а щоб розібрати апарат, необхідно відкрутити 13 болтів. Втім, в домашній умовах смартфон можна відремонтувати, але варто запастися терпінням.

Знай.uа писав, що глава Huawei повідомив, що в разі необхідності може відмовитися від Android і Windows 10 для своїх пристроїв. Швидше за все, компанія вже розробляє власну ОС для смартфонів, і навіть ПК. Втім, коли світ побачить творіння китайської корпорації - невідомо.